0
0,00 TL
Puanınız:

Hakkımızda

Hakkımızda


KAPADOKYA YAYINEVİ1992 yılında yayın hayatına başlayan yayınevimiz temelde yabancı dil eğitim kitapları olmak üzere hikaye kitabı, konuşma kılavuzu, sözlük, gramer, seçkin hazırlık kitapları ile birçok kitabevinin rafında okuyucusu ile bulaşmaktadır .


Kapadokya Yayınevi Türkiye'de ilk defa İngilizce, Almanca, Rusca, İtalyanca, İspanyolca, Arapça seviye odaklı hikaye kitaplarını yerli yayın olarak hayata geçiren yayınevimiz alanında en çok satan hikaye kitapları olma özelliğini yıllar yılı korumakta ve bu alanda marka olma özelliğini sürdürmektedir. Sonrasında Tercih Akademi markasını bünyesine katarak hazırlık kitapları kategorisinde seçkin yayınlar ile ilerleyişine devam etmektedir.


Kurmuş olduğu dağıtım ağı ile yayınlarını Türkiye’nin her tarafına ulaştıran, internet ortamında yaygın satış hizmeti veren bir kurum konumuna gelmiştir.


Kapadokya Yayınevi Türkiye’de Sınavlara Hazırlık ve Akademik Kariyer Edinme sürecini yaşayan tüm öğrencilere oluşturmuş olduğu akademik ve özgün öğretim sistemi ile yardımcı olmakta, kuruluşundan beri yüz binlerce kişinin kariyer edinmesine ve mesleğe başlamasına yardımcı olan bir anlayıştadır.