0
0,00 TL
Puanınız:

İADE VE GARANTİ ŞARTLARI

İADE VE GARANTİ ŞARTLARI

www.kapadokyakitap.com web sitesinden satın almış olduğunuz ürünleri 7 gün boyunca herhangi bir neden göstermeksizin aşağıdaki şekillerde iade edebilirsiniz.

• Müşteri hizmetlerimizi arayarak (lütfen telefon görüşmesi sırasında fatura numaranızı ya da varsa takip numaranızı bildirmek için belgeleri hazır tutun),

• 385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca; vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken faturada iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurularak ve imzalayarak ürün ile birlikte fatura gönderilmelidir.

• İade etmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, deforme olmamış , eksiksiz olması (denemek için ürünün kutusunu , kapağını açtıysanız kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden) orijinal kutusunda, aksesuarları, kitapçıkları ve köpükleri ile birlikte geri getirilmesi durumunda iade işlemleriniz başlatılabilecektir. Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerinde kusursuz olarak teslim edilmesi zorunludur.

* 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda mağazadan yapılan alışverişlerde koşulsuz iade yoktur. 

** 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda kapıdan ve mesafeli (Internet, telefon, v.b.) satışlarda ise 7 gün sözleşmeden cayma hakkı tüketiciye kanunla verilmektedir.

Kapadokya Yayınevi üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma ve kullanım hatasından kaynaklanan bir bozulma tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.